Cena: 0.00 Kč Počet: 0 ks
Cena: 0.00 Kč Počet: 0 ks
CENTROSTAV, a.s.
Na Dolech 7a
586 01 Jihlava

tel.: 567 573 211
fax. 567 573 212
info(zavináč)centrostav.cz

Pár slov o naší firmě


obrazek91pomocny
Naše firma vznikla v roce 1991 jako stavební firma. Během dvou let se však původní společnost rozdělila a s původním názvem Centrostav se od 31. března 1993 specializujeme na prodej a dopravu stavebních materiálů.

Během minulých let byl podstatně rozšířen sortiment dodávaných materiálů a služeb k nim.

Koncem roku 1996 se naše společnost stala členem největší české prodejní sítě stavebních materiálů Stavoartikel. Díky tomuto sdružení jsme měli možnost pořizovat materiál za výhodné ceny a v dostatečném množství, využívat vytěžování nákladních aut. Výrobci stavebních materiálů navíc podporovali toto sdružení různými reklamními akcemi, sezónními, zaváděcími či akčními slevami, společnými prezentacemi nových výrobků.

Koncem února 1999 jsme otevřeli nový skladový a prodejní areál. V těchto nových a podstatně kvalitnějších prodejních prostorách můžete vidět neustále se rozšiřující sortiment dodávaných materiálů. Počátkem r. 2000 jsme dokončili areál dalším skladovým komplexem na skladování sádrokartonů, tepelných izolací, interiérových dveří, střešních doplňků a fólií.

V roce 2001 jsme rozšíříli naše služby pro zákazníky v oblasti klempířských a pokrývačských prací. Kvalitní servis s rychlou obsluhou proškolených prodavačů vybavených moderní výpočetní technikou pak přesvědčuje naše zákazníky, že se snažíme pro ně udělat trochu více, než je běžné.

V roce 2002 jsme do našeho sortimentu zařadili ocelové stavební profily, jekly, úhelníky a další ocelové profily. Tyto materiály však dodáváme na základě konkrétních objednávek dle požadavků zákazníků, většinou s dovozem na stavbu společně se stavebními materiály. Koncem roku jsme po delším přemýšlení a za pomoci firmy WEBREX zprovoznili tyto webové stránky. Současně s tím začal fungovat i e-shop se stavebními materiály.

V roce 2003 jsme naši s.r.o. úspěšně transformovali na akciovou společnost. Tento krok byl podmíněn rostoucím obratem naší firmy i zájmem našich nových akcionářů. Také cítíme, že naši odběratelé i dodavatelé v nás mají větší jistotu než u eseróčka se stotisícovým jměním.

V roce 2008 jsme vybudovali na Pávově areál s halou na výrobu ohýbané betonářské výztuže. V dalším roce jsme výrobu rozšířili ještě o obchod s ocelovými výrobky - íčka, účka, jekly, trubky, plechy, ...

V roce 2010 jsme se stali zakládajícími členy družstva BigMat CZ a současně i členy evropské sítě nezávislých stavebnin BigMat. Tento krok by jste měli, jako zákazníci, pocítit v rozšíření sortimentu naší prodejny a rozšíření možností naší firmy. S  využítím zkušeností našich zahraničních partnerů a přátel z BigMatů v Evropě a díky výměně zkušeností s dalšími zeměmi dokážeme rychleji reagovat na vývoj na trhu se stavebními materiály, dokážeme Vám dříve nabídnout nové materiály, které se na západ od nás již běžně používají. Díky pravidelným školením našeho personálu dodavateli budete mít záruku kvalitních a pravdivých informacích o výrobcích, které Vám nabízíme.
 
Na spolupráci se těší                         

Igor Ševela   
  ředitel, člen představenstvai   
 

Půjčovna nářadí

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY

pondělí-pátek 6.oo - 16.3o

sobota           7.oo - 11.oo

Půjčovna nářadí

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY

pondělí-pátek 6.oo - 16.3o

sobota           7.oo - 11.oo

CENTROSTAV, a.s.
Na Dolech 7a
586 01 Jihlava

tel.: 567 573 211
fax. 567 573 212
info(zavináč)centrostav.cz